Sīkfailu politika

Tīmekļa vietnes https://www.tarkett.lv apmeklējuma laikā var tikt vākta informācija, izmantojot automatizētas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bāksignālus vai darbību birkas, kas var tikt saglabātas, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu jūsu datorā.

Sīkfails (neliels noņemams datu fails) ļauj mūsu sistēmām atpazīt jūsu ierīci, reģistrēt datus, kas saistīti ar jūsu datora navigāciju Tīmekļa vietnē (skatītās lapas, savienojuma datums un laiks utt.) un nodrošināt nepieciešamās funkcijas. Tas arī ļauj veikt statistisku analīzi Tīmekļa vietnes uzlabošanai. Tīmekļa bāksignāli vai darbību birkas tiek izmantotas kā mehānisms, lai vāktu lapas apmeklējuma skaita datus.

 

Kāda veida sīkfailus mēs izmantojam?

Nepieciešamie sīkfaili

Tie ir sīkfaili, kas nepieciešami, lai Tīmekļa vietne darbotos pareizi. Šo sīkfailu funkcijās ietilpst, piemēram:

  • tīmekļa vietnes navigācijai izmantotās informācijas saglabāšana,
  • identifikācijas informācijas reģistrēšana, kad lietotājs piekļūst konta lapām un citām lapām, kam nepieciešama īpaša un droša piekļuve,
  • preču saglabāšana iepirkumu grozā,
  • tiešsaistes maksājumu aizsargāšana.

Analītiskie sīkfaili, tīmekļa bāksignāli, darbību birkas

Tās ir ierīces, kas vāc informāciju, lai sniegtu ieskatu par lietotāju darbībām, apmeklējot Tīmekļa vietni vai saņemot kampaņas paziņojumus e-pastā. Tie:

  • nodrošina Tīmekļa vietnes apmeklējumu statistiku: apmeklētāju skaitu, dažādu lapu skatījumu, dažādām lapām patērēto laiku, lietotāju pārlūkošanas paradumus,
  • uzlabo Tīmekļa vietni, pielāgojot saturu un informāciju,
  • izprot, kā lietotāji iesaistās mūsu kampaņās, par kuriem tiek nosūtīts ziņojums uz e-pastu: e-pasta ziņojuma atvēršanas laiks utt.

 

Kā atspējot sīkfailus?

Tīmekļa vietnes iestatījumi jūs iepriekš informē par sīkfailu iestatīšanu, un jums ir iespēja noraidīt sīkfailu izmantošanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atteikšanās no sīkfailiem noteiktos gadījumos var radīt tehniskus darbības ierobežojumus.

Lielākajā daļā pārlūkprogrammu palīdzības izvēlnē norādīta detalizēta informācija, kā neļaut pārlūkprogrammai pieņemt jaunus sīkfailus, kā uzstādīt, lai pārlūkprogramma jums paziņotu par jaunu sīkfailu saņemšanu, vai kā atspējot sīkfailus kopumā. Papildus varat deaktivēt vai dzēst līdzīgus datus, ko izmanto pārlūka pievienojumprogrammas, piemēram, Flash sīkfailus, mainot pievienojumprogrammas iestatījumus vai apmeklējot ražotāja tīmekļa vietni.

Sīkfailu iestatījumi